Loading...

 

   XIV edycja Programu "Trzymaj Formę!" - rok szkolny 2019/2020


Trwają prace nad uruchomieniem rejestracji do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w formie online.

Formularz rejestracji będzie dostępny od dnia 1 października br.

Szkoły zainteresowane udziałem w XIV edycji Programu będą mogły zgłaszać się do udziału za pośrednictwem www.trzymajforme.pl po tym terminie.

Komunikat jest również dostępny na stronie internetowej programu https://www.trzymajforme.pl/start-16

 

   Wyniki II etapu - powiatowego VIII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

W dniu 17 maja 2019r. przeprowadzony został II etap - powiatowy, VIII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia organizowany w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2018/2019. Decyzją komisji konkursowej do III etapu – ogólnopolskiego,
zakwalifikowanych zostało 18 uczniów, którzy uzyskali nie mniej niż 30 pkt. (tj. 75% możliwych do zdobycia) i tym samym zakwalifikowani zostali do finału konkursu.

W woj. wielkopolskim, spośród 7 uczniów biorących udział w etapie powiatowym żaden nie uzyskał wymaganej liczby punktów, aby zakwalifikować się
do etapu ogólnopolskiego konkursu. Wyniki uzyskane przez uczniów poszczególnych placówek są dostępne dla Koordynatorów w ramach Internetowego Systemu Konkursowego.

III etap – ogólnopolski, konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 7 czerwca 2019r. w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy pracownikom pionu oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia Państwowej Inspekcji Sanitarnej woj. wielkopolskiego oraz szkolnym koordynatorom za zaangażowanie w promowanie ww. konkursu oraz w przebieg jego szkolnego i powiatowego etapu.

 

   Wyniki I etapu szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Decyzją Komisji Konkursowej, do II etapu – powiatowego zakwalifikowanych zostało 324 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki, nie niższe jednak niż 75% maksymalnej możliwej do zdobycia liczby punktów, która wynosiła 40 punktów.

W woj. wielkopolskim do II etapu zakwalifikowało się 10 uczniów z powiatów: chodzieskiego – 1 uczeń, czarnkowsko-trzcianeckiego – 3 uczniów, gostyńskiego –
1 uczeń, jarocińskiego – 1 uczeń, międzychodzkiego – 1 uczeń, poznańskiego – 2 uczniów, złotowskiego – 1 uczeń.
Wyniki uzyskane przez uczniów poszczególnych szkół dostępne są dla szkolnych koordynatorów w Internetowym Systemie Konkursowym, na indywidualnych
kontach szkół.

Uwaga!

Zmiana terminu przeprowadzenia II etapu - powiatowego Konkursu.
II etap – powiatowy Konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 17 maja 2019 r. o godz. 10:00.

 

   Rusza VIII edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"


Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” promującego zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu.

W roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się już ósma edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim skierowanym do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjów, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, zwanym dalej: „Programem”. W Konkursie mogą wziąć udział również uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjów, które nie uczestniczą
w Programie.

 Do tej pory w woj. wielkopolskim, w Konkursie udział wzięło 2630 uczniów.  

Zasady organizacji i przebieg Konkursu określa regulamin Konkursu dostępny na stronie internetowej www.konkurs.trzymajforme.pl

 

Prezentacja dla uczniów - ZDROWY TRYB ŻYCIA  

 
Wojewódzcy koordynatorzy Programu:
Hanna Węgielska, Alina Pioterek

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (61) 656 80 24
tel. (61) 656 80 23