Loading...

 

Wyniki II etapu - powiatowego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"


W dniu 27 kwietnia 2018 r. przeprowadzony został II etap - powiatowy VII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia organizowany w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2017/2018.

Decyzją Komisji Konkursowej, do III etapu – ogólnopolskiego zakwalifikowanych zostało
19 uczniów, którzy uzyskali nie mniej niż 31 pkt. (tj. 77,5% punktów możliwych do zdobycia)   i  tym samym zakwalifikowani zostali do finału Konkursu.

W woj. wielkopolskim żaden z uczniów nie uzyskał wymaganej liczby punktów, aby zakwalifikować się do etapu ogólnopolskiego Konkursu. Informacje  o wynikach konkursu są dostępne na stronie internetowej www.konkurs.trzymajforme.pl 

III etap Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” przeprowadzony zostanie w dniu 13 czerwca 2018r, w Warszawie.

Informacje  o wynikach konkursu są dostępne na stronie internetowej www.konkurs.trzymajforme.pl 

 

 

Wyniki I etapu szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Komisja Konkursowa zakończyła prace nad wyłonieniem laureatów I etapu-szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!


Decyzją Komisji Konkursowej, do II etapu-powiatowego Konkursu zakwalifikowanych zostało 248 uczniów, którzy uzyskali nie mniej niż 30 pkt. (tj. 75% punktów możliwych do zdobycia), w tym w woj. wielkopolskim 16 uczniów z powiatu: gostyńskiego – 2 uczniów,

konińskiego i miasta Konin – 2 uczniów, pleszewskiego – 3 uczniów, poznańskiego i miasta Poznań – 2 uczniów, słupeckiego – 2 uczniów, złotowskiego 5 uczniów).   

Wyniki uzyskane przez uczniów poszczególnych placówek są dostępne dla Koordynatorów w ramach Internetowego Systemu Konkursowego. 

II etap – powiatowy Konkursu zostanie przeprowadzony w formie testu wiedzy online
w dniu 27 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00.
Etap powiatowy przeprowadzany jest w siedzibach powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych właściwych terenowo dla lokalizacji placówek szkolnych lub wskazanych przez PSSE lokalizacjach. Szczegółowe informacje w tej sprawie zostaną przekazane szkolnym koordynatorom drogą mailową.

>>> Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu Konkursu z województwa wielkopolskiego 
  


 

RUSZA SIÓDMA EDYCJA KONKURSU WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA "TRZYMAJ FORMĘ!"

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” promującego zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu.
W roku szkolnym 2017/2018 odbędzie się już szósta edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”
Adresatami Konkursu są uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów zlokalizowane na terenie wszystkich powiatów ze wszystkich województw w Polsce.
W Konkursie mogą wziąć udział również uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów, które nie uczestniczą w Programie.

W celu dokonania zgłoszenia oraz uzyskania dodatkowych informacji dotyczących Konkursu zapraszamy na stronę Konkursu www.konkurs.trzymajforme.pl

 
Sprawozdanie z realizacji X edycji programu „Trzymaj Formę!” w woj. wielkopolskim.


Wojewódzcy koordynatorzy Programu:
Hanna Węgielska, Alina Pioterek

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (61) 656 80 24
tel. (61) 656 80 23