wsse-poznanul. Noskowskiego 21, 61-705 Poznań
tel: (61) 85 44 880
fax: (61) 85 44 849
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Laboratorium Badania Żywności wykonuje analizy próbek:

- żywności,
- materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością,
- kosmetyków

w ramach urzędowego nazdoru sanitarnego i monitoringu. Laboratorium realizuje także zlecenia od klientów zewnętrznych.

Laboratorium przyjmuje próbki do badania w Pokoju Przyjmowania Próbek (budynek ul. Libelta 36, wejście od ul. Noskowskiego), od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 - 14:00.

Laboratorium wdrożyło system zarządzania zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Pracowania Badania Żywności Genetycznie Modyfikowanej w myśl Ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych z dnia 22 czerwca 2001 r. (Dz. U. z 2015 r. poz. 806) jest zakładem inżynierii genetycznej dla zamkniętego użycia GMO I kategorii zagrożenia (Decyzja MŚ Nr 134/2016). Wysoką jakość badań i wiarygodność wyników oraz kompetencje personelu Laboratorium potwierdza akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji oraz bardzo dobre wyniki uzyskiwane w krajowych oraz międzynarodowych badaniach biegłości.

Laboratorium stosuje metody analiz opublikowane w normach krajowych, międzynarodowych oraz własne metody badawcze. Badania wykonywane są przez analityków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, zdobywanie specjalizacji zawodowych oraz kierunkowe studia podyplomowe.

Laboratorium uczestniczy w organizowanych przez Klub POLLAB sympozjach jak również korzysta z publikacji Klubu.

O nas

O nas

Oferta badań

Oferta badań

Zlecenie badania

Zlecenie badania

Wykaz stosowanych metod

Wykaz stosowanych metod

Ankieta

Ankieta

zamknięty punkt szczepień