Zaproszenie na konferencję

   Zaproszenie na konferencję

 Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny objął honorowym patronatem Konferencję pt. „Rola Jednostek Samorządu Terytorialnego i pracodawców w profilaktyce chorób zakaźnych. Priorytety zdrowotne dla województwa wielkopolskiego, wytyczne, dobre przykłady”, która odbędzie się 10 października 2019r. w sali audiowizualnej w siedzibie Muzeum Archeologicznego w Poznaniu (Pałac Górków) przy ul. Wodnej 27 w Poznaniu.

Zapraszamy do udziału w Konferencji.

 

Loading...

 

Powrót do szkoły z lekkim plecakiem!

   Powrót do szkoły z lekkim plecakiem!

 

 

Loading...

 

Loading...

„Zasadź się na zdrowie” - Akcja odbywa się w lasach całej Polski.

   „Zasadź się na zdrowie” - Akcja odbywa się w lasach całej Polski.W całym kraju ma zostać zasadzonych 16 tysięcy drzew i krzewów rodzimych gatunków. Akcję zorganizowano z okazji jubileuszów 100-lecia istnienia Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz 95-lecia Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe.

Do wydarzenia przyłączyli się Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz regionalny dyrektor Lasów Państwowych w Poznaniu. Akcja sadzenia drzewek odbędzie się 31.10.br w Nadleśnictwie Babki.

W każdym województwie w Polsce w październiku ma zostać posadzonych po tysiąc gatunków drzew i krzewów propagujących zdrowie.