RUSZA SIÓDMA EDYCJA KONKURSU WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA "TRZYMAJ FORMĘ!"

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” promującego zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu.
W roku szkolnym 2017/2018 odbędzie się już szósta edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”
Adresatami Konkursu są uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów zlokalizowane na terenie wszystkich powiatów ze wszystkich województw w Polsce.
W Konkursie mogą wziąć udział również uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów, które nie uczestniczą w Programie.

W celu dokonania zgłoszenia oraz uzyskania dodatkowych informacji dotyczących Konkursu zapraszamy na stronę Konkursu www.konkurs.trzymajforme.pl

 
Sprawozdanie z realizacji X edycji programu „Trzymaj Formę!” w woj. wielkopolskim.


Wojewódzcy koordynatorzy Programu:
Hanna Węgielska, Alina Pioterek

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (61) 656 80 24
tel. (61) 656 80 23